<GM>Ranagol
Adminisztrátor
Human
Rogue
<GM>Ranagol
‹ Staff ›
Adminisztrátor
pbguild: Staff
pblevel: 85
pbrace: Human
pbgender: Male
pbclass: Rogue
<GM>Ranagol

Re: Firelands

HozzászólásSzerző: <GM>Ranagol » 2014.10.29. 10:08

A valoros vendor hibáit javítottam, ha mégis találtok valami hibát írjatok. Amit a végén írtál(hogy csak a hc-s token kell, a sima kiváltott item nem) az csak a fejes és vállasra vonatkozik aminek a nomos változatát nem tudod kszedni valorból.

gigant
85
Goblin
Death Knight
gigant
‹ Ancients ›
pbguild: Ancients
pbrace: Goblin
pbclass: Death Knight
gigant

HozzászólásSzerző: gigant » 2014.10.29. 13:03

Rendben, köszönjük a javítást!

Darla
85
Blood Elf
Rogue
Darla
‹ Ancients ›
pbrace: Blood Elf
pbgender: Female
Darla

HozzászólásSzerző: Darla » 2014.11.02. 16:34

Köszönjük az instát!

Találtunk pár kisebb-nagyobb bugot az elmúlt heti raidek alatt:
- Beth'tilac-nál előfordult, hogy nem ment fel pull-kor (a tankunk felment és utánament a boss is, ezután már csak akkor jött le, mikor kellett neki)
- Beth'tilac: Cinderweb Spinner-ek 1-eket ütnek
- Alysrazor előtti trasheket nem mindenki ugyanúgy látja, van aki csak az egyik madarat, van aki egyik tojást, valamint ha senki se látja például a tojást akkor az combat bugot is okoz. Előfordul, hogy a madár tüze elől nem lehet elfutni, és akit követ (vagyis követne, mert szinte rögtön belehal), azt utána követi egy láthatatlan, stealth detecttel rendelkező valami.
- Alysrazort 3. fázisban, mikor elfogyott a Molten Power-je és lent kellene feküdnie a földön, mi magasan fent látjuk rangedek se érik el, de auto attackkal és pettel lehet ütni a földön. Néha már jó.
- Alysrazornál, ha hunterrel felrepülök, akkor csak nagyon messziről tudom lőni, mintha végig melee range-ben lennék, ehhez hasonló gond volt Al'akirnál is. Ugyanehhez tartozik, hogy földről lehet hunterrel lőni a bosst, csak 30-35 yardra van (gyanítom nem kellene tudni földről).
- Lord Rhyolith: előfordult, hogy a lávában jelent meg egy vulkán. A sziget szélén levőt még el tudjuk taposni, de ami teljesen a lávában van, azt már nem igazán.
- Lord Rhyolith: 2. fázist elérve el kellene tűnniük a meglévő vulkánoknak. A Conclussive Stomp-ja sem kell, hogy ekkor új vulkánt kreáljon. (ezt az utóbbit nem figyeltem, hogy nálunk, hogyan megy, csak gyanítom, hogy nem veszi figyelembe a fázisváltást)
- Balerock: a kristály okozta sebzés nem nő, ugyanannyit tikkel végig.
- Majordomonál a textúra ami nagyon rossz, még a terület közepén lévő piros körön belül is los van sok helyen, nem tudom, hogy ezzel lehet-e kezdeni valamit, vagy próbáljunk a terem más részére orientálódni, hátha ott jobb.
- Ragnaros: a Sulfuras Smash-nek a Lava Wave-jei 1 irányba mozognak. Úgy kellene, hogy amerre lecsap arra előre egy és ahhoz képest 90fokkal jobbra és balra.

Előfordulhat, hogy valamit kifelejtettem, ha találunk még hibát, akkor azokat is megírom.

Szerk:
- Ragnaros: a petek beszaladnak a lávába, és lesebződnek. Nem tudom, hogy nem kéne sebződniük, vagy meg kellene állniuk a peremen (utóbbit tartom valószínűnek)

Az összes boss mindig ugyanazokat dobja. (Majordomig megöltük már 3x a bossokat és mind3x ugyanazok voltak a weapon/armor lootok)

Szerk2: azokat szineztem be amit már észrevettem, hogy már jól megy.
A hozzászólást 7 alkalommal szerkesztették, utoljára Darla 2015.01.04. 23:05-kor.

Gubec
Globális Moderátor
Blood Elf
Paladin
Gubec
Globális Moderátor
pbclass: Paladin
Gubec

HozzászólásSzerző: Gubec » 2014.11.04. 09:08

A loot az sajna nekünk is ugyan az volt.

Alysrazornál durván bugos a script nekünk bugoltak a phasek is, madár lent volt most de 2 alysrazor volt. Wipe után egyből földön a boss, majd kis idő után indul a script Majordomoval és jön a 2. Alysrazor.

Úgy mint az ancinak is ilyen bug volt; hunterrel felrepülök, akkor csak nagyon messziről tudom lőni, mintha végig melee range-ben lennék.
Gubec - Paladin 85
Gubee - Mage 85
Gubaa - Death Knight 85
Managas - Shaman 85
Gubix - Hunter 85
Gubler - Priest 85
Gublex - Druid 85
Nox - Warrior 85
Mandarin - Warlock 85
Pharalax - Paladin 85
Crazzul - Rogue 85

DeltaPower
85
Tauren
Druid
DeltaPower
‹ Ancients ›
pbrace: Tauren
pbclass: Druid
DeltaPower

HozzászólásSzerző: DeltaPower » 2014.11.04. 13:39

Gubec írta:Alysrazornál durván bugos a script nekünk bugoltak a phasek is, madár lent volt most de 2 alysrazor volt. Wipe után egyből földön a boss, majd kis idő után indul a script Majordomoval és jön a 2. Alysrazor.

Nem az alysrazor előtti 2 trashel kevered? Azok is hasonlóan néznek ki.
DE HÁT MEGÖLTÜK KAELT, ILLIDANT, KILJAEDENT, SARTÁT A DÖGJEIVEL, ANUBARAKOT, ALAKIRT, SINESTRÁT MEG RAGNÁT

http://ancients.hu

Gubec
Globális Moderátor
Blood Elf
Paladin
Gubec
Globális Moderátor
Gubec

HozzászólásSzerző: Gubec » 2014.11.04. 14:13

Nem telibe Alysrazor van ott 38milla hpval, mikor elsőnek neki mentünk még a trash volt ott, majd a többi trynál már a boss és így ölhetetlen.
Gubec - Paladin 85
Gubee - Mage 85
Gubaa - Death Knight 85
Managas - Shaman 85
Gubix - Hunter 85
Gubler - Priest 85
Gublex - Druid 85
Nox - Warrior 85
Mandarin - Warlock 85
Pharalax - Paladin 85
Crazzul - Rogue 85

Darla
85
Blood Elf
Rogue
Darla
‹ Ancients ›
pbgender: Female
Darla

HozzászólásSzerző: Darla » 2014.11.04. 15:37

Nálunk is előfordult, hogy Alysrazor wipe után ott maradt a földön, de mi rálőttünk egyet, felszállt, damolt, elindult a fight rendesen, nem jött magától másik. Azért furcsa, hogy jött még egy, mert Majordomo nem magától hívja, hanem mikor damage éri. Nem lehet, hogy valami aoe-vel véletlenül megsebeztétek? (Pl Starfall-t láttam már, hogy bossfight közben behúzott egy másik bosst ami a fal túloldalán volt.)

Persze ettól még hibás, csak ha el tudjátok kerülni a 2. Alysrazort akkor ölhető amíg javításra kerül.

Gubec
Globális Moderátor
Blood Elf
Paladin
Gubec
Globális Moderátor
Gubec

HozzászólásSzerző: Gubec » 2014.11.05. 09:44

Nem semmi dammot aoe damm sem volt Majordomo felé csak 30-45 sec után jött egyből.
Majd amikor indul a script le vagyunk rootolva majd utána elvág volt, olyan hogy átvágott egyes embereket Majordomohoz - Ragna bejárata elé.
Gubec - Paladin 85
Gubee - Mage 85
Gubaa - Death Knight 85
Managas - Shaman 85
Gubix - Hunter 85
Gubler - Priest 85
Gublex - Druid 85
Nox - Warrior 85
Mandarin - Warlock 85
Pharalax - Paladin 85
Crazzul - Rogue 85

GMdarold
Adminisztrátor
Orc
Death Knight
GMdarold
‹ Staff ›
Adminisztrátor
pbrace: Orc
GMdarold

HozzászólásSzerző: GMdarold » 2014.11.05. 22:10

Ragnaros láva mostmár nem sebzi a peteket.

GMdarold
Adminisztrátor
Orc
Death Knight
GMdarold
‹ Staff ›
Adminisztrátor
pbrace: Orc
GMdarold

HozzászólásSzerző: GMdarold » 2014.11.05. 22:13

Van még egy olyan bugja, hogy resetkor nem tűnnek el a meglévő Sulfuras triggerek, (a kalapács trigger, amihez befele mennek a robbanós addok) és így ha azokhoz érnek oda a robbanós addok, akkor is felrobbannak.

Belépés  •  Regisztráció