Dex
Adminisztrátor
Tauren
Druid
Dex
‹ Staff ›
Adminisztrátor
pbguild: Staff
pblevel: 85
pbrace: Tauren
pbgender: Male
pbclass: Druid
Dex

Társalgó

HozzászólásSzerző: Dex » 2014.02.07. 11:16

a volt üzenőfal...

a fórumra külön kell regisztrálni!

Gevil
85
Troll
Hunter
Gevil
‹ Ancients ›
pbguild: Ancients
pbrace: Troll
pbclass: Hunter
Gevil

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Gevil » 2014.02.07. 12:05

Akkor ezt beejtem ide is ha már ott megirtam:

Darla írta:
Ha konkrét bugot mondasz, akkor javítanak rajta. Ott van Darold példája az Ambush-sal, előtted a lehetőség. És még rugód is van. :O (fele annyi idő alatt felhúzod, mint amennyi alatt Darold tesztelte az Ambush-t)
Vagy amit korábban említettél, hogy 10 rugóval akartok joinolni bg-re, akkor mégjobb: lesz 10 rugó aki tesztelhet, és nem azok töltik fölöslegesen az idejüket akik elhiszik, hogy ez nem bug, hanem Blizzard.
Már unalmas, hogy csak a vagdalkozás megy, és Darold több órás tesztje után is volt aki annyit mondott rá, hogy akkoris bugos a spell..

Már megbocsáss, de ha én most épp 2 szer akkorát ütnék chimaera shottal és nemtudnád teszteléssel sem megmondani hogy miért akkor az is oké lenne?

Én nem azért vinnyogok mert most van végre egy team amitől kikapunk hanem mert konzisztensen túl nagy pressuret tol a rugó.

Lehet irogatni, hogy letesztelte mindenki meg rááldozott 5 órát.

Én is árááldoztam ottvoltam dexxel, immoval meg mindenkivel.-
-
Szétgoogleöztem a netet, elitistjerkses topikokat formulákat linkeltem, a drdamages kalkulációk alapján az ambush nagyobbat ütött 2k-val nagyjából mint amennyit kellett volna átlagban. Amikor feljebb húzta dexx a számokat alapból akkor meg 6k-val nagyobbat ütött.

Szerintem az alapvető AP -> damage kalkulációval lehet baj ami nemcsak a rugókat érinti.

Amit nem értek az az hogy miért van nagyobb pressureje egy kasztnak aminek a utilitije damage nélkül is kompetens pvpben egy jó komppal. Lásdd Reckful Warglaivvel 1-2k -kat critelt és lehozott arena meccseket simán.

Továbbá, 4.3.4 -es patchünk van ami rohadtul nem blizzlike az adott gear és statokhoz képest mert a gearhez nem ezek a formulák lettek kitalálva balansze szempontból, de ebbe most ne menjünk bele mert ez nem fixálható reálisan.

Továbbra sem reális a rugó sebzése ahogy Juuyz is irta néhány oldallal ezelőtt és sokan egyet is értettek vele.

Leszámoltam a formulák alapján én is hogy mennyit kellene sebeznie a dolgoknak, maximális baseweapon damage alapján normalizáltam a weapon damaget és kijöttek a számok 22-23k körüli ambushra nekem is.

Ez továbbra sem magyarázza hogy miért kaptam 25-26k ambusht arénában illetve a teszteken. Backstab / Hemo -ról nemtudok egyelőre nyilatkozni.

Nah tl,dr.

Akit érdekel vegye magára akit nem az meg ne.
L85 Troll Hunter - Mann, L85 Goblin Hunter - Burx, L85 Human Hunter - Bakachi

Darla
85
Blood Elf
Rogue
Darla
‹ Ancients ›
pbrace: Blood Elf
pbgender: Female
pbclass: Rogue
Darla

HozzászólásSzerző: Darla » 2014.02.07. 12:44

Gevil írta:Akkor ezt beejtem ide is ha már ott megirtam:

Már megbocsáss, de ha én most épp 2 szer akkorát ütnék chimaera shottal és nemtudnád teszteléssel sem megmondani hogy miért akkor az is oké lenne?

Igen. Ha tesztelés is azt mondja, hogy úgy jó, akkor mégis miért mondanám, hogy nem? Főleg az általad említett dolog után: a patch a gear/statokhoz képest, és azt is tudjuk, hogy a Blizz is szokott meggondolatlan lenni.

Egyébként te pont mondasz egy konkrétabbat, hogy szerinted mivel van gond, ezzel máris lehet mit kezdeni gm szinten (gondolom én). (:

Ne legyen félreértés, én nem az ellen vagyok, hogy javítsák a rugót, ha bugos. Mert ha így van, hajrá, legalább több kedvem lesz rugózni (sokakkal ellentétben én nem élvezem a játékot az aktuális legszidottabb kaszttal). Hanem a "túl nagyot üt" féle felháborodások ellen vagyok.

Backstab-et és főleg a Hemo-t már én is tervezem tesztelni, de remélem beelőz valaki. ^^
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Darla 2014.02.07. 13:02-kor.

Gevil
85
Troll
Hunter
Gevil
‹ Ancients ›
pbrace: Troll
Gevil

HozzászólásSzerző: Gevil » 2014.02.07. 13:00

Nekiállok én szivesen letesztelni bármit amint lesz időm, perpill örülök ha marad néhány órám esténként valami entertainment jellegű dologra. Az alapvető AP ból skálázódás a weapon damagere nemtudom hogyan van kezelve. Szivesen ránéznék, de nincs perpillanat müködöképes szerverem mert egy rakás szar éppen a hivatalos trinitycore repo és lehetetlen normális extractort forditani az akutális klienssel valamiért.

Ha müködne már rég ránéztem volna mi baja lehet kódszinten ezeknek.
L85 Troll Hunter - Mann, L85 Goblin Hunter - Burx, L85 Human Hunter - Bakachi

kentone
85
Orc
Death Knight
kentone
‹ TOUCH MY PvPNIS ›
pbguild: TOUCH MY PvPNIS
pbrace: Orc
pbclass: Death Knight
kentone

HozzászólásSzerző: kentone » 2014.02.07. 15:10

Gevil írta:Nekiállok én szivesen letesztelni bármit amint lesz időm, perpill örülök ha marad néhány órám esténként valami entertainment jellegű dologra. Az alapvető AP ból skálázódás a weapon damagere nemtudom hogyan van kezelve. Szivesen ránéznék, de nincs perpillanat müködöképes szerverem mert egy rakás szar éppen a hivatalos trinitycore repo és lehetetlen normális extractort forditani az akutális klienssel valamiért.

Ha müködne már rég ránéztem volna mi baja lehet kódszinten ezeknek.

Na ha majd lesz időd és energiád rá,akkor majd az Uh Dk-t is átnyálazhatnád. :) Előre is köszönöm!

Mindenki kedvenc szupersztárja:Vujitytvrutko! :D
VujityTvrutko,Nedor,Gorago

Apokalipcis
85
Worgen
Mage
Apokalipcis
‹ The Iron Throne ›
pbguild: The Iron Throne
pbrace: Worgen
pbclass: Mage
Apokalipcis

HozzászólásSzerző: Apokalipcis » 2014.02.07. 16:25

Nagyon sirály lett a forum :)

Samsahran
85
Blood Elf
Mage
Samsahran
‹ Knights and Angels ›
pbguild: Knights and Angels
pbrace: Blood Elf
pbclass: Mage
Samsahran

HozzászólásSzerző: Samsahran » 2014.02.07. 18:01

Jaja tetszik a a fórum, köszönjük szépen! :)

És már a Google is megtalálta...

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

shoty
85
Human
Hunter
shoty
‹ Elysium ›
pbguild: Elysium
pbrace: Human
shoty

HozzászólásSzerző: shoty » 2014.02.07. 20:21

Egy pár perces gyors teszttel megnéztem a feral druidok mastery-jét, amellyel ugyebár a bleed effektek sebzését tudják növelni.

1. Talent nélküli bleed sebzések:

Pounce : tick 613
Rake : tick 1153
Rip : tick 1632

2. Egy talentpont feral fára, hogy megkapjam a masteryt, amely az épp használt karakternél +37% bleed sebzés növekedést vetített előre:

Pounce : tick 916 +50%
Rake : tick 1954 +69%
Rip : tick 2500 +53%

Ez egy 10 perces gyors teszt volt tudom, hogy nem sokra használható, de azért elgondolkodtató. Ha lesz időm megnézem rendesen a dolgokat.
Shoty, Maverick, Forlorn, Evile, Tyran

Dlightning
Adminisztrátor
Orc
Hunter
Dlightning
‹ Staff ›
Adminisztrátor
pbguild: Staff
pbrace: Orc
Dlightning

HozzászólásSzerző: Dlightning » 2014.02.07. 20:28

shoty írta:Egy pár perces gyors teszttel megnéztem a feral druidok mastery-jét, amellyel ugyebár a bleed effektek sebzését tudják növelni.

1. Talent nélküli bleed sebzések:

Pounce : tick 613
Rake : tick 1153
Rip : tick 1632

2. Egy talentpont feral fára, hogy megkapjam a masteryt, amely az épp használt karakternél +37% bleed sebzés növekedést vetített előre:

Pounce : tick 916 +50%
Rake : tick 1954 +69%
Rip : tick 2500 +53%

Ez egy 10 perces gyors teszt volt tudom, hogy nem sokra használható, de azért elgondolkodtató. Ha lesz időm megnézem rendesen a dolgokat.

Ezek átlagos értékek, vagy pillanatnyi értékek?
<GM> Dlightning, Lifeforkill
Web, Eventek, Quest fix

shoty
85
Human
Hunter
shoty
‹ Elysium ›
pbguild: Elysium
pbrace: Human
shoty

HozzászólásSzerző: shoty » 2014.02.07. 20:42

Mivel bleed dot-ok, ezért mindig ugyanazt sebzik, ha a targeten nem történik közben olyan változás ami módosítaná a sebzését. Dummyn néztem.
Shoty, Maverick, Forlorn, Evile, Tyran

Belépés  •  Regisztráció