Floren
85
Night Elf
Druid
Floren
‹ Elysium ›
pbguild: Elysium
pblevel: 85
pbrace: Night Elf
pbgender: Female
pbclass: Druid
Floren

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Floren » 2016.11.13. 22:44

Amugy nem tudom hogy vagytok vele.De szerintem a TFM staff eleg sok jo elmenyt szerzett nekunk a munkajukkal meg a catas realmon.Az,hogy a dolgok ugy alakultak,hogy viszonylag sok ember elhagyta a szervert nem az o hibajuk volt,szoval szerintem megerdemelnek,annyit,hogy legalabb a facebookos kiirasokra dobtok egy megosztast.

Dex
Adminisztrátor
Tauren
Druid
Dex
‹ Staff ›
Adminisztrátor
pbguild: Staff
pbrace: Tauren
pbgender: Male
Dex

HozzászólásSzerző: Dex » 2016.11.14. 12:14

most nemazért de eddig 2 szerverrel égtetek be, most jön a harmadik, nem sokat vesztett szerintem a tfm. amúgy most is te jöttél ide fényezni a dolgaitokat pl ilyet sem csinált senki tfmről hogy máshova átmegy, a reklámszövegetek meg gyalázat ez a "nemtauri" faszság.
részemről én ismét sok sikert kivánok a csapatotoknak.
nem fikázás képpen de van/volt (nemtudom mert randomra jönnek mennek mindenfelé) olyan ember nálatok aki(k) voltak nálunk, nálatok, egyéb helyen, nálunk kiderült hogy szerintük 10script és kész egy kontinens/insta azokat elküldeném a fenébe.
az a baj hogy van egy erős tippem, tanulva az előző 2 szerveretekből hogy ismét az lesz hogy az elején viszonylag magas létszám lesz mert újdonság, jönnek a javítások meg eventek, utána pár hónap és elkezd apadni a dolog aztán a végén marad a "likeolj és nyerj egy mountot" annak a pár ott maradt embernek. és javíts ki ha tévednék és nem pontosan ez történt eddig mindig.
rövid hozzászólás a fejlesztős beszólásodhoz, már régen a tcnél voltam dev mikor még lehet nem is wowoztál.
az meg hogy milyen szar megcsinálni a garrisont vagy flex raideket borzasztóan nem érdekel senkit amig csak pvp realmet építünk.
más kérdés: te most melyik pawnda vagy mert jelen pillanatban ott tartok hogy 3 tök ilyen névre hallgató ember irkált már nekem és ha mindet jól tippeltem meg hogy mikor ki akkor nálatok rohadt nagy bajok vannak :)
ui: maradj itt irkálni legalább van élet a fórumon :)

Dex
Adminisztrátor
Tauren
Druid
Dex
‹ Staff ›
Adminisztrátor
Dex

HozzászólásSzerző: Dex » 2016.11.14. 12:19

ismét más:
a nightmaret az az ember csinálja aki engem is zaklatott hogy nagypénzű meg game hosting cége van meg minden nyavalya és hogy már fél évvel ezelőtt nyitni fognak meg milliókat igérget?
és ugyanez az aki infobarkácson is próbál toborozni?
ott is vannak problémák a kamuzással ha jól sejtem

ja meg most jutott még eszembe, olyat sem csináltunk soha hogy csaljunk az online kijelzön.. hogy is volt wodnál nálatok? aszem óránként 1-el nőtt az online létszám majd mikor rákérdeztem közöltétek hogy "azok player botok és tesztelik a dolgokat" majd mindenhonnan kibannoltatok :D

pawnda
pawnda
pblevel: 1
pawnda

HozzászólásSzerző: pawnda » 2016.11.15. 00:44

Én meg olyanra emlékszem, hogy a csúcs GM-ünk átjött TFM-re parádézni, úgyan úgy ment a Mount sorsolás aztán valahogy mégse jött be...

Mondhatsz bármit az 5.4.8-ban minden Opcode egy négyzetes szopás volt, mi több mint 100-at fixáltunk az volt a Skill mércéje nem a Demon Hunter spelleket fixálgatni Sniff alapján.

Dex
Adminisztrátor
Tauren
Druid
Dex
‹ Staff ›
Adminisztrátor
Dex

HozzászólásSzerző: Dex » 2016.11.23. 11:52

az volt a csúcsgmetek? az nagyon gáz, mert lényegében semmihez sem értett szegény a hisztin kivül :)
a mount sorsolás is az ö ötlete volt annak ellenére hogy itt senkinek sem tetszett és tényleg nem jött be neki
ügyesek vagytok a pandás szopással, meg minden, de az sem jött be, mi is sokat javítottunk benne, a fenét sem érdekelte hogy mennyi csomagot javítottunk ki IDA-s kínlódással.
de inkább azt mondd már meg hogy most milyen néven futsz a másik szerveren, mert a saját "neved" nem mered felvállalni ezek szerint

... és megint, hú nem a dh spellek a lényeg, ez igaz, ennek ellenére mikor felraktunk egy videót a kész spellekről, másnap megjelent nálatok ugyanaz ...

Pannonia-Animalia
85
Worgen
Mage
Pannonia-Animalia
‹ Knights of the Light ›
pbguild: Knights of the Light
pbrace: Worgen
pbclass: Mage
Pannonia-Animalia

HozzászólásSzerző: Pannonia-Animalia » 2016.12.24. 18:35

Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
Pannoniatfm - Night elf, Druid
Animaliatfm - Worgen, Mage

DeltaPower
85
Tauren
Druid
DeltaPower
‹ Ancients ›
pbguild: Ancients
DeltaPower

HozzászólásSzerző: DeltaPower » 2016.12.25. 23:03

Boldog karácsonyt!
DE HÁT MEGÖLTÜK KAELT, ILLIDANT, KILJAEDENT, SARTÁT A DÖGJEIVEL, ANUBARAKOT, ALAKIRT, SINESTRÁT MEG RAGNÁT

http://ancients.hu

Belépés  •  Regisztráció