bjuti
Moderátor
Goblin
Death Knight
bjuti
‹ szek ›
Moderátor
pbguild: szek
pblevel: 85
pbrace: Goblin
pbgender: Male
pbclass: Death Knight
bjuti

Hearthstone

HozzászólásSzerző: bjuti » 2014.02.08. 18:14

Ötletek, deckek, aréna tippek ki van egyáltalán a bétába, esetleges barátságos meccsek, később akár TFM tournament ha van érdeklődő :D(persze nem a GM csapatnak akarok újabb púpot a hátára, biztos meg tudjuk szervezni önkéntes alapon)

Kezdésnek itt egy leírás:
https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0AsKyuF-D-OHadE90WXBjX0pEMUJ5QXlxWkdvTzd6NVE&toomany=true#gid=1, hogy a nem class specifikus kártyákból mit érdemes választani.

Dlightning
Adminisztrátor
Orc
Hunter
Dlightning
‹ Staff ›
Adminisztrátor
pbguild: Staff
pbrace: Orc
pbclass: Hunter
Dlightning

Re: Hearthstone

HozzászólásSzerző: Dlightning » 2014.02.08. 18:56

Köszi a leírást! :)

Az ötlet nagyon tetszetős, mindösszesen annyi probléma van vele, hogy rengetegen azért indulnak eventeken, tournamenteken, hogy hasznos dolgokat kapjanak. Ezt nem minden esetben tudjátok, tudjuk garantálni. Ráadásul azt hiszem a Spectate Opció sem működik HS-ben, így hosszú távon ellenőrizhetetlen lenne az, hogy ki kivel meccselt és melyikőjük nyert. Az eventek , tournamentek terén így inkább maradnánk a WoWnál, bocsi. :(
<GM> Dlightning, Lifeforkill
Web, Eventek, Quest fix

Taera
85
Tauren
Druid
Taera
‹ We aRe ONe ›
pbguild: We aRe ONe
pbrace: Tauren
pbgender: Female
pbclass: Druid
Taera

HozzászólásSzerző: Taera » 2014.02.08. 19:14

Én is játszom rajta, csak eddig egyszer nyertem csak játékos ellen.:S

bjuti
Moderátor
Goblin
Death Knight
bjuti
‹ szek ›
Moderátor
pbguild: szek
pbrace: Goblin
pbclass: Death Knight
bjuti

HozzászólásSzerző: bjuti » 2014.02.08. 23:16

Van aki díjakért indul, van aki csak szeret együtt játszani azokkal, akikkel egyébként is, vagy magáért a dicsőségért. Én főként ilyesmire gondoltam, de akár egy <Hearthstone Champion> ingame titlet is el tudok képzelni most hogy mondod. :D
A spectatelés valóban csak streammel oldható meg, de az ilyen tournamenteken a meccsek nagyjából egyszerre zajlanak, az eredményről pedig megkérdezik mindkét félt, vagy én erre tippelnék, de ata meg deme már indult ilyen tournamenten, ők el tudják mondani.

deme
deme
pblevel: 1
deme

HozzászólásSzerző: deme » 2014.02.10. 10:00

Én eddig 2 versenyen voltam, az egyik az díjazásos volt, és 66-an voltak, nem volt semmi gond azzal, hogy nem volt spectate.
A másikon tegnap voltam, és második lettem :P 12 emberből.. :D

Igazából úgy működik, hogy van ez az oldal, és aki beregisztrált, az a meccs után tudja állítani, hogy ki nyert, screenshotot készít meccs után, ha esetleg valaki csalt volna, akkor tudja bizonyítani. http://challonge.com/391p1dfg

Belépés  •  Regisztráció