Dlightning
Adminisztrátor
Orc
Hunter
Dlightning
‹ Staff ›
Adminisztrátor
pbguild: Staff
pblevel: 85
pbrace: Orc
pbgender: Male
pbclass: Hunter
Dlightning

GY.I.K v1.0

HozzászólásSzerző: Dlightning » 2014.02.07. 18:20

Új vagyok még a WoW / a Cataclysm világában. Hogyan tudom beszerezni, feltelepíteni a játékot?
    Ha még nincs 4.3.4-es kliensed ezen a linken találsz egy mini változatot (20MB). Futtatás után automatikusan letölti a belépéshez szükséges adatokat, majd késöbb játék közben tölti le az éppen aktuális tartalmat.

Letöltöttem a játékot máshonnan, de nem tudok fellépni a szerverre! Mit csináljak?
    Ez esetben több probléma is lehet: például nem írtad át a realm list-et (lásd 3-as pont ),
    a weboldalon használt bejelentkezési névvel lépj be, ne email címmel.

Mi az a „Realm list” és hogyan tudom átírni?
    A realm list fájl határozza meg, hogy melyik szerverre csatlakozzon a játékod. A TFM hivatalos realm címe a következő: set realmlist thefrostmourne.eu
    Lépj be a feltelepített WoW mappába és a fájlt a következő elérési útvonalon tudod elérni: data/enGB/realmlist.wtf vagy data/enUS/realmlist.wtf. Nyisd meg a fájlt jegyzettömbbel és írd át, hogy így nézzen ki: set realmlist thefrostmourne.eu
    Ezután ne felejts el menteni! Ha mindent jól csináltál, akkor a játékod ezek után a szerverünkre fog csatlakozni.

Elfelejtettem a felhasználónevem/jelszavam!
    Elfelejtett jelszó esetében a belépés menüpont alján elhelyezett Elfelejtettem a jelszavam! linken tudtok újat kérni. Ha nem emlékeztek az Account nevetekre vagy az email címetekre, akkor írjatok nekünk üzenetet és a rendszerből kitudjuk nektek keresni.

Mi az a „Bug” és mit csináljak, ha találtam egyet?
    „Bug”-nak hívunk minden olyan jellegű problémát, ami hibásan vagy nem megfelelően működik a játékban. Amennyiben meggyőződtél róla, hogy valóban buggal van dolgod, úgy jelezd kérlek a hibajelentőben. Amint tudjuk javítjuk az ilyen jellegű hibákat!

Beragadt a játékban a karakterem, nem tudok éledni, megmozdulni, textúrába estem, stb!
    Ebben az esetben lépj be a weboldalon és használd a Karakter műveletek, kimentés opcióját. Ennek köszönhetően a karaktered feléled, és visszakerül oda, ahova a Heartstone is vinne.

Állandóan Wow errort kapok és kidob a játék! Mit tegyek?
    Ebben több minden is közre játszhat, de az alábbi trükkök segíthetnek a problémádon:
    Lépj be a játék mappájába, keresd meg a „Cache” nevű mappát és töröld ki onnan az ADB/WDB mappákat.
    Kapcsold ki az Addonokat, sok esetben ezek is kárt tehetnek a játékban.

Sokszor a játékban tartózkodsz hibás helyen, ilyen esetben is javasolt az Account Manager HearthStone használata.

Szeretném támogatni a szervert! Milyen kedvezményeket remélhetek cserébe és hol találom az ehhez szükséges adatokat?
    Két féle opció közül választhattok: SMS fizetés vagy Banki átutalás. Mindkettő menetéről részletes leírást találok a Támogatás menüpont alatt, ill. azt is, hogy mindezek fejében milyen extra szolgáltatásokkal élhettek. Fontos, hogy a támogatáskor mindig tüntessétek fel a következő adatokat: számla azonosító, valódi név, teljes lakcím, létező email cím.

Hogy tudok frakciót, fajt, vagy nevet változtatni?
    Ez csak támogatással lehetséges! Ezzel kapcsolatban megtaláljátok a részletes leírást a Támogatás menüpontban.

Áthozhatom-e a karakterem egy másik szerverről és ha igen, hogyan?
    Van ilyen lehetőség a szerverünkön és az Account menü, Karakter áthozás részében tudjátok a kérelmeteket benyújtani. Jelenleg több opció közül is választhattok: amennyiben új vagy nálunk és még nem játszottál a TFM-en, úgy az első karaktered teljesen ingyen és bérmentve áthozzuk. Ha Wrath of the Lichking szerverről költöznél karakter tökéletes mása lesz eredeti megfelelőjének és mindennel fog rendelkezni, amellyel az eredeti karakter is rendelkezett, Cataclysmről költözés esetén alap kék szettes karaktert tudunk felajánlani. Ha további karaktert szeretnél áthozni, akkor már csak a Fizetős opcióval élhetsz.
<GM> Dlightning, Lifeforkill
Web, Eventek, Quest fix

Belépés  •  Regisztráció