Dlightning
Adminisztrátor
Orc
Hunter
Dlightning
‹ Staff ›
Adminisztrátor
pbguild: Staff
pblevel: 85
pbrace: Orc
pbgender: Male
pbclass: Hunter
Dlightning

Event Ötletek / Javaslatok!

HozzászólásSzerző: Dlightning » 2014.02.07. 18:53

Ide jöhetnek az event ötletek és javaslatok. Az alábbi struktúrát kérlek kövessétek:

Event neve:
Típusa:
Lényege:
Leírása:
Díjazása:
Időtartama (Megközelítőleg):
<GM> Dlightning, Lifeforkill
Web, Eventek, Quest fix

Samyelm
85
Human
Mage
Samyelm
‹ Staff ›
pbrace: Human
pbclass: Mage
Samyelm

Re: Event Ötletek / Javaslatok!

HozzászólásSzerző: Samyelm » 2014.02.28. 01:46

Egy playerünk küldte el nekem.Tessék rajta el rágódni;)
Israndiel

Üdv! Az alábbit találtam ki, szigorúan tájékoztató jelleggel.

Háttér: Cho'gall egyik ogre ezredese (aki a két elementált is kiszabadította).
Loot: 10-fősben 2 TFM Fortune Cardot szerintem megérne. Direkt úgy írtam meg ezeket h régieknek legyen kis deja

vu-jük (BT, Ulduar, SFK, ICC, Halion), és az újak is ha odafigyelnek leüthessék.

10-fős: 1 tank 2 heal 7 dps

1. Fázis (12k dps-re beállítva):
X yardon belül random mozgás.
X+10 yardon belül meghal a player: Empowered Twilight Bolt, 250k (shadowfrost) sebzés
X+10 yardon túl: tűzelementálok (3X2): Immolation aura 2k/tick, 90k HP, 2k melee.
Spec képesség: 30 fokos cone jégsebzés targetelt partitagra (jégcsap skin), 12k/tick, 5 tick 2,5 sec alatt. Egyre növekvő debuff. 1-2: kék aura. 3-4: 10-25% lassítás. 5: fagyasztás 5 secre.

1. megjegyzés: zárt hely vagy range maximum nehogy úgy járjunk mint SFK végén.

2. Fázis (12k dps-re beállítva):
Lady Deathwisper-típusú manna pajzs. 750k manna.
Spec képesség: 75% damage-redu pajzs, 255k bevitt, 63,75k effektív sebzés után leesik (10-15 sec CD), knockback. Esetleg sima absorb-pajzs mint LDW-nél
Spec képesség: frostfire bolt 3 sec cast (szakíthatatlan), 5 sec szünet, 20k sebzés

2. megjegyzés: egy twilight cutter (Ruby Sanctum, Halion) típusú mechanizmust ide be lehetne suvasztani, bár szerintem azt megírni merő szenvedés lenne. Tájékoztató sebzésérték: 30k/sec.

3. Fázis (12k+ dps-re beállítva): 2 változatot találtam ki. Személy szerint az elsőt ajánlanám.
Enrage. 10 secenként +5% sebzés.
a) CC-s kiütendő (50k élet), majd itemet felvevő, bosst stunnoló mechanika, Sholazar basin deathboltos spellel (Twilight bolt). 5 sec cast, 85k sebzés. 2 perc alatt halálos. 20 sec CD.
a) Ptah-féle Flame torrent, 21k sebzés kezdetben.
Enrage. 10 secenként +10% sebzés.
b) Sholazar Deathbolt-effektusos spell (Twilight bolt). 42k sebzés kezdetben. 5,5 perc alatt halálos.
b) 2 playert root, 2 sec cast: területre ható spell (Death and decay, 4 yard, sebzés 10%-a hílel). 63k sebzés. 20 sec CD. Ebben az esetben a bossnak nagy hitbox kéne.
Ez a fázis nincs rendesen végiggondolva, végképp tájékoztató jellegű.

Bloodyed
Globális Moderátor
Blood Elf
Death Knight
Bloodyed
Globális Moderátor
pblevel: 25
pbrace: Blood Elf
pbgender: Female
pbclass: Death Knight
Bloodyed

HozzászólásSzerző: Bloodyed » 2014.03.01. 12:56

Event neve: Mount verseny
Típusa: Ügyesség
Lényege: Túljutni az akadályokon és elérni a pálya végét.
Leírása: Egyetlen pálya, több versenyző egy időben. Eltévedni nem lehet, ám aki félrelép az a mélyben köthet ki nagyon hamar. A versenyzőknek egy akadályokkal teli pályán kell végigmenniük, azonos szintű mountok segítségével. Repülő mount kizárva. A nyertes, aki elsőnek átlépi a célvonalat. Verseny közben senki ne kérje Gm segítségét, ha esetleg leesett, elhalálozott. Várja ki sorát, míg a verseny véget ér, és később próbálkozhat újra. Díjazás alkalmanként változó.
Díjazása: Én petekre gondoltam díjazásképp, amik ritka drop vagy pedig tgc-s.
Időtartama (Megközelítőleg): A pálya hosszúságától függően szerintem 20-30 perc.

Ui.: Nem tudom mennyire kivitelezhető, de remélem legalább elnyeri a tetszéseteket. :D
Kép

[GM]Racial
85
Blood Elf
Warlock
[GM]Racial
‹ Staff ›
pbclass: Warlock
[GM]Racial

HozzászólásSzerző: [GM]Racial » 2014.03.12. 19:39

Ez egy jó ötlet , a pálya megépítésén még rágódom 1 picit , biztosan hosszú időt fog igénybe venni már csak a megtervezése is főleg no fly area hiányában. De ez tetszik , és ha nekem tetszik akkor megpróbálom megépíteni. ^_^ Köszönjük az ötletet.

Bloodyed
Globális Moderátor
Blood Elf
Death Knight
Bloodyed
Globális Moderátor
Bloodyed

HozzászólásSzerző: Bloodyed » 2014.03.14. 20:01

Szivesen. :) Őrülők, hogy tetszik. ^^ Fly mount azért kizárva, mert akkor nem nagyon lenne értelme az eventnek, meg nem is lenne kihivás. :)
Kép

[GM]Racial
85
Blood Elf
Warlock
[GM]Racial
‹ Staff ›
[GM]Racial

HozzászólásSzerző: [GM]Racial » 2014.03.15. 08:28

Persze , értelemszerű. Már készül az event , viszont a csapdákkal gondban vagyok. Lett pár amit meglehetett oldani viszont voltak olyan ötleteim is amik befuccsoltak. Így végig szaladva a pályán kb 10 perc de ha teljes lesz (csapdákkal) akkor feltudom tornázni kb 20 percre. Azt hiszem az a max. ^_^

Bloodyed
Globális Moderátor
Blood Elf
Death Knight
Bloodyed
Globális Moderátor
Bloodyed

HozzászólásSzerző: Bloodyed » 2014.03.15. 10:20

Esetleg lehetnének átugratós akadályok, pl.: kerítés, egy kisebb fal, gödör, kidőlt fa, stb. Vagy talán az is lehetne (bár nem tudom mennyire megoldható), hogy a pálya egy része esetleg vízben, vagy az ég felé megyeget. :) A vízben lehetnének mondjuk dobozok, amikre kell ugrálni, a levegőben meg mondjuk, valami nagyobb felületű kellene, lévén hátasokkal vagyunk. :) Esetleg asztalok. Valahogy úgy gondoltam, hogy felfele egy kis ideig lépcsőzetesen lehet haladni, miután viszonylag magasból lehet letekinteni Azerothra, ott lennének az akadályok, pl. egymástól távol lévő asztalok. Csapdákkal kapcsolatban nekem a hunti csapdák jutottak eszembe, azokat nem lehetne használni? Vagy még emlékszem Harold Lane dobálozott még medvecsapdákkal, http://www.wowhead.com/spell=61385 az esetleg nem lehet rossz. :)

UI: Labirintus event fog még üzemelni? Nekem nagyon tetszett, jó lenne ha megint menne. :)
Kép

[GM]Racial
85
Blood Elf
Warlock
[GM]Racial
‹ Staff ›
[GM]Racial

HozzászólásSzerző: [GM]Racial » 2014.03.16. 05:50

A labirintus eventhez már csak a questeket kell berakni , az után egy sok emberes utolsó tesztelés és bent is lesz. ^_^ Az ilyen spellekhez mint amit linkeltél meg mobok kellenének mert objectekhez nem igazán tudom hozzá fűzni , vagy ugyan ez objectben jobb lenne :D Csapdák már vannak ( hasonló is ) viszont az egész event a levegőben van és nem azerothon , mert ott mindenhol lehet repkedni. :)

Bloodyed
Globális Moderátor
Blood Elf
Death Knight
Bloodyed
Globális Moderátor
Bloodyed

HozzászólásSzerző: Bloodyed » 2014.03.16. 09:32

Object trap-kat nem találtam, de ráakadtam egy oldalra, ahol leírják, hogyan lehet gameobject trapot kreálni. Link http://www.ownedcore.com/forums/world-o ... traps.html Remélem segít valamelyest. :)
Kép

Emon
85
Undead
Mage
Emon
pbrace: Undead
pbclass: Mage
Emon

HozzászólásSzerző: Emon » 2014.04.19. 10:03

Üdv!

Egy ötlet:

Death race (vagy akármi más teljesen mindegy)

pvp event

A lényeg az lenne, h free for all és el kell érni a célba.

Akkor a részletek:
Egyszerre indulna mindenki egy helyről, Mindenki mindenkit megtudna ölni. (olyan terület mint gurubashi arena) Egyéni verseny (bár h partyba verődjön 1-2 játékos azt nehéz kizárni). Ahogy elindul az event lehet használni mindent kivéve mountok , de engis tailoros meg miegyebet mind.
Ha valaki meghal akkor 3-5 secen belül feltámaszthatná egy sipirit healer (olyanok mint bgken, lelehetne rakni őket végig a verseny területén) Az lenne a jó ha csak fél hpval és fél mannával élednének a playerek (nem tudom ez mennyire kivitelezhető)
Lennének kapuk, h ne a shadow clockos nitrobootsos rugó nyerjen:). Egy kapu úgy nyílna csak ki ha minimum 3 különböző karakter use-olná. Ilyen check point/beváró kapuból lehetne mondjuk 4-5 db.
És a legvégén egyszerűen az nyer aki leghamarabb átmegy a célvonalon/usol valami / felvesz valamit ez már mind1.

Díjazás: Hát lehetne pl valami olyan pvp achivment ami nem elérhető pl.: av exalted repu (ez egy titlehoz kell), vagy Master of Isle of Conquest achi (tabard), vagy akármelyik rated bg achi (ami ad valami érdekességet, pl.: A "veteran of the horde" achi ad mountot is )

Időtartam: hát ez jó kérdés a pálya hosszától függ, meg h hány menet lenne. de 30 perc 1 óra alatt sztem vége van.

ui.: belátás szerint lehet rajta módosítani ez csak egy ötlet:)

Belépés  •  Regisztráció