charlei
85
Dwarf
Shaman
charlei
‹ Silver Dawn ›
pbguild: Silver Dawn
pblevel: 85
pbrace: Dwarf
pbgender: Female
pbclass: Shaman
charlei

Re: cataclysm ötletek

HozzászólásSzerző: charlei » 2014.09.14. 18:04

Részemről ... az elmúlt két nap mérlege: borzasztó sokmindenem elment AHn, igaz, pár goldért, de elkeltek, olyan cuccok is amik pl. frakción belül hónapok alatt nem mentek el :) Szerintem eddig jól sült el ez a közös AH-s , blackmarketes ötlet, én személyszerint nagyra értékelem (nem kevésbe azt, hogy pl. fórumokon is jelzik a többiek, hogy mire lenne igény :) ).
Rebecca

Gubec
Globális Moderátor
Blood Elf
Paladin
Gubec
Globális Moderátor
pbrace: Blood Elf
pbgender: Male
pbclass: Paladin
Gubec

HozzászólásSzerző: Gubec » 2014.09.15. 16:32

Szerintem is teljesen jól sikerült a közös AH+Blackmarket^^ igaz ma már annyira nincs tele :P.
Gubec - Paladin 85
Gubee - Mage 85
Gubaa - Death Knight 85
Managas - Shaman 85
Gubix - Hunter 85
Gubler - Priest 85
Gublex - Druid 85
Nox - Warrior 85
Mandarin - Warlock 85
Pharalax - Paladin 85
Crazzul - Rogue 85

Gubec
Globális Moderátor
Blood Elf
Paladin
Gubec
Globális Moderátor
Gubec

HozzászólásSzerző: Gubec » 2014.09.19. 13:43

Light ha lesz időd pls AH-t töltsd fel :D (tudom nem a te feladatok lenne). Köszi előre is.
Gubec - Paladin 85
Gubee - Mage 85
Gubaa - Death Knight 85
Managas - Shaman 85
Gubix - Hunter 85
Gubler - Priest 85
Gublex - Druid 85
Nox - Warrior 85
Mandarin - Warlock 85
Pharalax - Paladin 85
Crazzul - Rogue 85

magyarpanda
magyarpanda
pblevel: 1
magyarpanda

HozzászólásSzerző: magyarpanda » 2014.11.08. 12:11

Aki csak küldizni akar, annak ne kelljen várnia, hogy néhány helyen a zone quest achievementeket be tudják szerezni. Mert néhány helyen nem lehet küldizni (Pl. Silverpine Forest). Ezért én jó ötletnek tartom azt, hogy az aktuális questet adó NPC megadja, és ha nem lehet megcsinálni, akkor automatikusan le lehessen adni.

Íme egy példa:

- NPC megadja a következő questet: Steel Thunder
- Quest nem megcsinálható, mert nincs bent az ellenséges NPC karakter vagy a cucc, amit a halott NPC-től fel tudunk venni.
- Automatikus leadás a quest adónak.
- Quest teljesítve.

Valami ilyesmit kéne még betenni, mert a jelenlegi quest választék igen szegényes.

lucifair
1
Blood Elf
Rogue
lucifair
pbclass: Rogue
lucifair

HozzászólásSzerző: lucifair » 2014.11.15. 21:45

Próbáljuk ki ,hogy jövő hét végén bg maratont rendezzünk.
Várjuk vissza a régi társainkat is akik a bg hiány miatt elvándoroltak.
Akár nosztalgiaként, akár azért ,h legyen egy jó promó viedó a szervernek, akár azért mert szerettek itt játszani az ismerősök között. Mindegy kit mi motivál. Álljunk össze sokan alli és horda egyaránt és küldjük.
Az sem lenne hátrány ha itt jelezné az aki részt tud venni. Már csak azért is mert a többiek is látják akkor ahogy gyarapodunk.
Ha elegendő lesz a létszám akkor remélem a gm bácsik is be tudnak szállni egy bg maraton ideje alatti instant 85el 10000 honorral és 5k golddal,h fel is tudjanak öltözni az esetleges új játékosok.
Szóval + aki jönne jövő hét végén tartandó "BG MARATON"ra.
Én jövök duduval meg rogueval. Fairall, és viperous.

Rullanescque
85
Blood Elf
Paladin
Rullanescque
‹ We aRe ONe ›
pbguild: We aRe ONe
pbgender: Female
Rullanescque

HozzászólásSzerző: Rullanescque » 2014.11.16. 10:03

lucifair írta:Próbáljuk ki ,hogy jövő hét végén bg maratont rendezzünk.
Várjuk vissza a régi társainkat is akik a bg hiány miatt elvándoroltak.
Akár nosztalgiaként, akár azért ,h legyen egy jó promó viedó a szervernek, akár azért mert szerettek itt játszani az ismerősök között. Mindegy kit mi motivál. Álljunk össze sokan alli és horda egyaránt és küldjük.
Az sem lenne hátrány ha itt jelezné az aki részt tud venni. Már csak azért is mert a többiek is látják akkor ahogy gyarapodunk.
Ha elegendő lesz a létszám akkor remélem a gm bácsik is be tudnak szállni egy bg maraton ideje alatti instant 85el 10000 honorral és 5k golddal,h fel is tudjanak öltözni az esetleges új játékosok.
Szóval + aki jönne jövő hét végén tartandó "BG MARATON"ra.
Én jövök duduval meg rogueval. Fairall, és viperous.

nem rossz ötlet :3 max ha nem lesznek elegen duelezünk egy kicsit >.< :D

lucifair
1
Blood Elf
Rogue
lucifair
lucifair

HozzászólásSzerző: lucifair » 2014.11.23. 14:59

köszi a hatalmas részvételt.
ahogy látom nem nagyon van ami feldobja a pvp kedvet. sajnálom mert szeretem ezt a szerót. és jó hogy alig van benne bug. de ez a 20fő csúcsidőben és semmi pvp kedv. ez gáz.
jó lenne ha a GMek is ráállnának a "bg event" szervezésekre. vagy ilyen irányú jutalmazásokra, kedvezményekre.
pl bg hétvége. és ez idő alatt instant 85ös kari 1db/ip full ruthlessben és ha volt a bg hétvégén 6 win bgje akkor megtarthatja a karit. vagy mittomén ilyesmi. némi kis golddal az instant 85öt meg 1db fly mount-tal meg 1 db földimounttal.
Kell a bg mert így soha senki nem fog jönni a szerverre tartósan. max marad ez a 20 fő rhczgatni meg raidelgetni. mit mondjak a barátaimnak? gyertek a tfmre jó szeró kevés buggal és nulla pvp élettel?
:D:D:D
Ki jönne így?
szóval lendítsük fel a bgket meg úgy kb az egész pvp részt. az achikat kicsit hanyagoljuk és a pve is ellesz kicsit gm nélkül szerintem. és mindenki go bg!!
aki nem szeret bgzni meg pvpzni az is megteheti egy hétvégét a szerverért.
ja. és mindenki szóljon egy embernek hogy lesz instant 85 full ruthlessben és karimegmaradás 5-6 bg win esetén. így szivesebben jönnek mások is plusz lesz egy kis élet itt.

Dlightning
Adminisztrátor
Orc
Hunter
Dlightning
‹ Staff ›
Adminisztrátor
pbguild: Staff
pbrace: Orc
pbclass: Hunter
Dlightning

HozzászólásSzerző: Dlightning » 2014.11.23. 19:36

lucifair írta:köszi a hatalmas részvételt.
ahogy látom nem nagyon van ami feldobja a pvp kedvet. sajnálom mert szeretem ezt a szerót. és jó hogy alig van benne bug. de ez a 20fő csúcsidőben és semmi pvp kedv. ez gáz.
jó lenne ha a GMek is ráállnának a "bg event" szervezésekre. vagy ilyen irányú jutalmazásokra, kedvezményekre.
pl bg hétvége. és ez idő alatt instant 85ös kari 1db/ip full ruthlessben és ha volt a bg hétvégén 6 win bgje akkor megtarthatja a karit. vagy mittomén ilyesmi. némi kis golddal az instant 85öt meg 1db fly mount-tal meg 1 db földimounttal.
Kell a bg mert így soha senki nem fog jönni a szerverre tartósan. max marad ez a 20 fő rhczgatni meg raidelgetni. mit mondjak a barátaimnak? gyertek a tfmre jó szeró kevés buggal és nulla pvp élettel?
Ki jönne így?
szóval lendítsük fel a bgket meg úgy kb az egész pvp részt. az achikat kicsit hanyagoljuk és a pve is ellesz kicsit gm nélkül szerintem. és mindenki go bg!!
ja. és mindenki szóljon egy embernek hogy lesz instant 85 full ruthlessben és karimegmaradás 5-6 bg win esetén. így szivesebben jönnek mások is plusz lesz egy kis élet itt.

Próbáljuk PvP, PvE eventekkel fellendíteni a dolgokat, de full ruthlesses lvl 85-s karaktereket nem fogunk csak úgy adogatni. Jó volna az is, ha nem a GM-eket okolnád mindenért. Az arrogáns hozzászólásaidból, és dirigálásokból meg már kaptunk eleget (mert ez minden, csak nem tanács). Inkább elnézem, hogy 30 ember játszik a szerveren, mint hogy 100 vagy több hozzád hasonló.

U.i: A szerver kb 55-60%-a érdekelt a PvE terén is. Így az sem megoldás, hogy "hanyagoljuk a pve"-t. Szóval köszönjük a próbálkozást.
<GM> Dlightning, Lifeforkill
Web, Eventek, Quest fix

lucifair
1
Blood Elf
Rogue
lucifair
lucifair

HozzászólásSzerző: lucifair » 2014.11.24. 19:08

Dlightning írta:
Ki jönne így?

Próbáljuk PvP, PvE eventekkel fellendíteni a dolgokat, de full ruthlesses lvl 85-s karaktereket nem fogunk csak úgy adogatni. Jó volna az is, ha nem a GM-eket okolnád mindenért. Az arrogáns hozzászólásaidból, és dirigálásokból meg már kaptunk eleget (mert ez minden, csak nem tanács). Inkább elnézem, hogy 30 ember játszik a szerveren, mint hogy 100 vagy több hozzád hasonló.

U.i: A szerver kb 55-60%-a érdekelt a PvE terén is. Így az sem megoldás, hogy "hanyagoljuk a pve"-t. Szóval köszönjük a próbálkozást.

na akkor sorba :)
"Jó volna az is, ha nem a GM-eket okolnád mindenér"
Pontosan mikor és miben okoltam a GMeket? Csak ötletet írtam. Ráadásul most normálisan :)

"Az arrogáns hozzászólásaidból, és dirigálásokból meg már kaptunk eleget (mert ez minden, csak nem tanács)"
Arrogáns szót szótárazd ki mert ez minden volt csak nem arrogáns. /ez most az csak az összehasonlítás kedvéért/
Dirigálást szót is tisztázd le. Ebben semmi dirigálás nem volt..
A tanács szót is. Mert ez egy tanács volt :) Tanács az amit valaki építő jelleggel mond valaki másnak és vag yelfogadja a másik vagy nem. Na akkor egy szóval kevesebbet kell tisztáznod.

"Inkább elnézem, hogy 30 ember játszik a szerveren, mint hogy 100 vagy több hozzád hasonló."
Igen azt látom... Egy ideje már nézegeted :)

"A szerver kb 55-60%-a érdekelt a PvE terén is"
téves. a jelenlegi szerver 100%-a érdekelt pve terén. különben már rég elmentek volna másik szerverre ahol van némi pvp :)

Na itt feladtad a leckét ,h mi lehet a félreértés oka. de rájöttem. :)
Sajnos a hozzászólásomban többnyire összetett és többszörösen összetett mondatokban fogalmaztam. Már belátom,h hiba volt ezért most egyszerűsítem két mondattá és máris megérted mit írtam.
Figyelj:
1.az achikat kicsit hanyagoljuk
2.a pve is ellesz kicsit gm nélkül szerintem
itt külön kihangsúlyoznám ,h SZERINTEM.
Ráadásul egy hétvégéről írtam.
Ráadásul nem azt mondtam,h ne legyen foglalkozva most vele, hanem ,h kicsit ellesz a pve gm nélkül.
kb ha egy hétre elmentek nyaralni SZERINTEM akkor sem halna meg a szerver pve része.

Remélem tisztáztuk a félreértést.

u.i.: igen ez most arrogáns volt. :)

Dlightning
Adminisztrátor
Orc
Hunter
Dlightning
‹ Staff ›
Adminisztrátor
pbguild: Staff
pbrace: Orc
pbclass: Hunter
Dlightning

HozzászólásSzerző: Dlightning » 2014.11.24. 20:40

lucifair írta:
Dlightning írta:
Ki jönne így?

na akkor sorba :)
"Jó volna az is, ha nem a GM-eket okolnád mindenér"
Pontosan mikor és miben okoltam a GMeket? Csak ötletet írtam. Ráadásul most normálisan :)

"Az arrogáns hozzászólásaidból, és dirigálásokból meg már kaptunk eleget (mert ez minden, csak nem tanács)"
Arrogáns szót szótárazd ki mert ez minden volt csak nem arrogáns. /ez most az csak az összehasonlítás kedvéért/
Dirigálást szót is tisztázd le. Ebben semmi dirigálás nem volt..
A tanács szót is. Mert ez egy tanács volt :) Tanács az amit valaki építő jelleggel mond valaki másnak és vag yelfogadja a másik vagy nem. Na akkor egy szóval kevesebbet kell tisztáznod.

"Inkább elnézem, hogy 30 ember játszik a szerveren, mint hogy 100 vagy több hozzád hasonló."
Igen azt látom... Egy ideje már nézegeted :)

téves. a jelenlegi szerver 100%-a érdekelt pve terén. különben már rég elmentek volna másik szerverre ahol van némi pvp :)

Na itt feladtad a leckét ,h mi lehet a félreértés oka. de rájöttem. :)
Sajnos a hozzászólásomban többnyire összetett és többszörösen összetett mondatokban fogalmaztam. Már belátom,h hiba volt ezért most egyszerűsítem két mondattá és máris megérted mit írtam.
Figyelj:
1.az achikat kicsit hanyagoljuk
2.a pve is ellesz kicsit gm nélkül szerintem
itt külön kihangsúlyoznám ,h SZERINTEM.
Ráadásul egy hétvégéről írtam.
Ráadásul nem azt mondtam,h ne legyen foglalkozva most vele, hanem ,h kicsit ellesz a pve gm nélkül.
kb ha egy hétre elmentek nyaralni SZERINTEM akkor sem halna meg a szerver pve része.

Remélem tisztáztuk a félreértést.

u.i.: igen ez most arrogáns volt. :)

Ahogy kérted, ki is kerestem az idegen szavak szótárában az arrogáns/arrogancia jelentését (igen, van ilyenem itthon):

Arrogancia (esetünkben arrogáns viselkedés): Másokkal szembeni lenéző viselkedés, felsőbbrendűség egyfajta megnyilvánulása. Túlkritika jellemzi.

Amit Rullanescque-nek válaszoltál (példa arrogáns viselkedésre):
lucifair írta:ja hát aki pvpzni akar az nyilván nem tudja itt megvalósítani, ergo máshova kell mennie. Reméltem ,h nem lesz túl bonyolult számodra, de tévedtem.

lucifair írta:Igen azt látom... Egy ideje már nézegeted :)

Büszke is vagyok rá, hogy még játszanak itt, akik konstruktív hozzászólással (Orsforizs, Leves, és még jó páran) segítik a szervert. A hozzád hasonló emberekre nincs szükség. Elmondjam miért? Mert a saját alakodra szeretnéd formálni a szervert. Tegyünk úgy, ahogy Te tanácsolod, mert az biztos, hogy jó. El kell, hogy mondjam, sajnos nem. Társalgóban vissza kéne olvasni jó pár oldalt, hogy hány konfliktus volt már, milyen ötletre mi volt a reakció, és akkor tudnád, hogy egy újabb hatalmas baromságot "tanácsoltál". Ez nem fun szerver, ahol csak úgy lvl 85 + full ruthless-t osztogatnánk.

Jelen esetben itt az a probléma, ami általában szokott lenni. Majd Te itt megmondod mi a frankó, mit, miért csinálunk rosszul, s hogyan kéne helyette. Ezzel nincs probléma. Tényleg. :D Community Managerként hozzászoktam ahhoz, hogy néhány embernek offenzív stílusa van, na de kérem...

lucifair írta:köszi a hatalmas részvételt

Körülbelül ennyi a mondanivalód: Mindenki rohadjon meg, aki nem tudott részt venni az általam szervezett tevékenységen. Ilyet nem csinálunk!

lucifair írta:jó lenne ha a GMek is ráállnának a "bg event" szervezésekre

Az általad említett eventek szervezésére körülbelül 2 hetente kerül sor. Mindig más típusú event kerül megszervezésre. Community dönti el, hogy milyet szeretne látni, milyenen szeretne részt venni. Hivatalos event elég sok volt idáig, ám maradandó nyoma 2014.11-től van. Az event oldalán ezt meg is találod. Miért kéne pont az általad emlegetett "bg event"-ekre "ráállnunk", ha egyszer a közösség igen jelentős része a PvE eventre szavazott? Ami pedig szerintem kimeríti a pofátlanság határát az a "jó lenne ha" kezdés. Ezzel azt üzened felénk, hogy Téged abszolút nem érdekel, hogy a community, playerek, és hogy mi mit terverünk, akkor is legyen az, amit Te szeretnél.

lucifair írta:Kell a bg mert így soha senki nem fog jönni a szerverre tartósan. max marad ez a 20 fő rhczgatni meg raidelgetni. mit mondjak a barátaimnak? gyertek a tfmre jó szeró kevés buggal és nulla pvp élettel?

Teljesen tisztában vagyunk vele, hogy a PvP legalább annyira fontos, mint a PvE. Sikeresen lezavartunk már nem egy eventet. Ami azonban itt is lényegi (ÉS NEM TARTALMI) probléma, az a nevetés a végén. Nincs semmi baj azzal, amit leírtál. Az üzenetet értelmezd, amit írsz. Mert beszéltem a többiekkel, akik nem elvakult barmok, tehát van saját véleményük, nem egy ember értette úgy a te "ártatlan mondanivalód", ahogyan én. Most jöhetnél azzal, hogy de hát ki a fenét érdekel pár darab ":D" a mondat végén. Vagy azzal, hogy nem ismerlek, ezért ne mondjak rólad véleményt. Sajnálom...

Szerinted a többiek nem tudják, hogy mit kéne csinálni? De. Pontosan tudják, mindössze lusták megtenni. Azt a feladatot, pedig hagyd ránk, hogy noszogassuk Őket. Ha pedig ötleted van event-hez vagy bármi szociális tevékenységhez (pl.: Facebook Mount Giveaway, Karakter Kisorsolás, Jump Event, BG event stb), akkor meg írj felénk egy privát üzenetet, és megkérdezzük a többi playertől, mert valljuk be, azért még is csak több médiumon keresztül érjük el Őket, mint Te.

Ismétlem: Nem azzal van a probléma, hogy segíteni szeretnél, hanem azzal, ahogy ezt teszed. Főnökösködő, arrogáns módon.
<GM> Dlightning, Lifeforkill
Web, Eventek, Quest fix

Belépés  •  Regisztráció